Tootjad

Kaspersky PURE 2 arvutile

Kaspersky PURE 2 arvutile

Kaspersky PURE on kõige täiuslikum kaitse viiruste ja kõikide internetiohtude eest kogu perele. Integreeritud varundussüsteem säilitab perepildid ja -videod arvuti rikke korral. Keskhalduskonsool võimaldab seadistada igat kodus asuvat arvutit vastavalt vajadusele.

Rohkem infot


63,95 € -

100 toodet laos

Võtmefunktsioonid

 

• Windows arvutite kaitse kodus või väiksemas organisatsioonis
Äärmiselt tõhus antiviirus kodukasutajatele, milles on rakendatud Kaspersky Lab’i ärikasutajatele suunatud tehnoloogilisi lahendusi nagu krüpteerimine, andmete varundamine, keskhaldus koduvõrgu arvutitele.

• Igaüks saab hakkama
Lihtne paigaldus, intuitiivselt mõistetav kasutajaliides ja seadistamise kergus lubab ka vähese arvutioskusega inimesel kaitse kasutamisega toime tulla. Küsimuste korral aitab alati tehniline tugi.

• Turvaline keskkond e-ostudel ja internetipangaduses
Võite julgelt teha finantsoperatsioone internetis kasutades tehnoloogiat “Safe Money”, mis kontrollib määratud veebilehti, kaitstes teid andmepüügi ja petturluse eest. Saate avada vajaliku veebilehe spetsiaalses kaitstud režiimis, milles küberkurjategijatel puudub ligipääs teie krediitkaardi numbrile ja teistele isiklikele andmetele.

• Isiklike andmete ja konfidentsiaalsuse kaitse
Kaspersky PURE kaitseb teie isiklike andmeid nii tõhusa andmepüügitõrje tehnoloogia abil, kui ka kahe unikaalse tehnoloogia "Turvaline sisestus tavaklaviatuurilt" ja "Virtuaalklaviatuur" abil. Isiklike andmete sisestamisel internetis, tagavad need lisakaitse klaviatuurispioonide või pahatahtlike häkkerite andmevarguse katsete eest.

• Turvaliste salasõnade loomine ja haldus
Unikaalne tööriist “Password Manager” aitab luua turvalised salasõnad, hoiustada need krüpteerituna ja sisestada need automaatselt, kui sisenete veebilehele või rakendusse, mis nõuab salasõna sisestamist. Võimalus hoida salasõnu online andmehoidlas lubab neid sünkroniseerida mistahes arvutiga.

• Failide varukoopiad
Varundage kindlasti väärtuslikud failid - nii tagate nende säilimise! Programmi Kaspersky PURE sisseehitatud varunduse ja taastuse süsteem “Backup” aitab säilitada teie tähtsad dokumendid, lemmikpildid, koduvideod ja muusikafailid arvutirikke või -varguse korral. Te võite säilitada varukoopiad online andmehoidlas, et pääseda neile ligi mistahes internetiühendusega arvutist. Varukoopiad saab salasõnaga krüpteerida, mis on andmete kaitse seisukohalt äärmiselt oluline.

• Krüpteeritud konteiner
Teil on äärmiselt konfidentsiaalseid faile? Hoides neid krüpteeritud ja parooliga kaitstud konteineris “Data Encryption” saate kindlustada maksimaalse turvalisuse. Häkkerid ja küberkurjategijad ei pääse krüpteeritud andmetele ligi, teie ise aga saate nendega hõlpsalt toimetada, kui sisestate ainult teile teadaoleva parooli.
                
• Laste kaitse
Moodul “Parental Control” võimaldab teil reguleerida lapse ligipääsu arvutile, internetile, mängudele ja sobimatu sisuga veebilehtedele; blokeerida, piirata või lihtsalt jälgida lapse tegevust sotsiaalsetes võrgustikes ja kiirsuhtlusprogrammides. Te saate hõlpsalt kontrollida failide allalaadimist või blokeerida isiklike andmete, nagu krediitkaardi- või telefoninumbrid, edastamise.

• Koduarvutite kaitse juhtimine ühest arvutist                
Kui teil on Kaspersky Pure paigaldatud mitmesse arvutisse, siis saate ühest peaarvutist jälgida ja juhtida nende arvutite kaitse, kontrolli ja uuenduse ülesandeid, seadistada vanemakontrolli parameetreid, teha varukoopiaid, vaadata kaitse aruandeid ja palju muud.

 

Süsteeminõuded

Microsoft Windows XP SP3, Vista, 7, 8.x operatsioonisüsteem

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ainult registreerinud kasutajad saavad kommenteerida.

Ostukorv  

(tühi)

Uued tooted

Uusi tooteid hetkel ei ole